Asystent sprzedaży

Niepełny wymiar godzin - 20 godz. tyg. i więcej
nie podano wynagrodzenia
Premie - tak
Umowa o pracę
Studenci Tak

Odpowiedz

Oferujemy

C&A jako renomowana sieć sklepów odzieżowych stawia na rodzinną i bezpieczną atmosferę pracy w otwartym i pełnym zaufania środowisku.

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w świecie mody
  • stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych
  • profesjonalny pakiet szkoleń
  • długofalową perspektywę rozwoju zawodowego
  • dodatkowo: świadczenie żywieniowe, prywatna opieka medyczna wraz z usługami stomatologicznymi, bony świąteczne, dopłata do wczasów z ZFŚS, pracownicza karta rabatowa C&A, możliwość korzystania z programu Multisport po preferencyjnej cenie.

Jesteśmy środowiskiem otwartym na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Jakie są nasze oczekiwania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobistaj
  • gotowość do pracy na niepełny etat w systemie zmianowym i weekendy

Twoje obowiązki

  • profesjonalna obsługa klientów
  • dbanie o ekspozycję towaru w sklepie
  • obsługa kasy

Podsumowanie

Jakiego kandydata szukamy
Centrum handlowe: Matarnia Park Handlowy (Gdańsk)
Marka: C&A
Typ stanowiska pracy: Pracownik sklepu
Wymiar godzin: Niepełny wymiar godzin - 20 godz. tyg. i więcej
Data rozpoczęcia pracy: Natychmiast
Nazwa stanowiska pracy: Asystent sprzedaży
Rodzaj stosunku umownego: Umowa o pracę
Czas trwania stosunku pracy: Na czas nieokreślony
Wynagrodzenie: nie podano wynagrodzenia
Premie: tak
Benefity pozapłacowe: Kupony żywieniowe, Rabaty na produkty firmowe, Elastyczne godziny pracy, Kupony sportowo - rekreacyjne, Poczęstunek w miejscu pracy, Korzyści finansowe
Odpowiednie dla studentów: Tak
Wymagane minimalne wykształcenie: Średnie
Znajomość języków:
pl - Język ojczysty
Odpowiedz