Barista

Niepełny wymiar godzin - 20 godz. tyg. i więcej
nie podano wynagrodzenia
Premie - tak
Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Studenci Tak

Odpowiedz

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • Elastyczny grafik, który połączysz ze swoimi zajęciami
  • Zniżkę na nasze produkty, a jest w czym wybierać
  • Szkolenia, które od początku wprowadzą Cię w świat kawy
  • System premiowy uzależniony od wyników Twojej kawiarni
  • Dofinansowanie do urlopu i na bony przedświąteczne
  • Kartę sportową, możliwość rozszerzenia prywatnej opieki medycznej lub ubezpieczenie grupowe dla chętnych

Jakie są nasze oczekiwania

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy w kawiarni
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi - z gościem i zespołem
  • Gotowość do współpracy w elastycznych godzinach- w systemie zmianowym, we wczesnych godzinach poranny, późnych wieczornych lub w weekendy i święta
  • Chęć do nauki i pozyskiwania nowej wiedzy- o kawie, naszych produktach oraz standardach

Twój zakres obowiązków

  • Przyjazna obsługa naszych Gości i aktywna sprzedaż produktów
  • Przygotowywanie kaw i pozostałych produktów dostępnych w naszych kawiarniach (kanapki, sałatki, jogurty, słodkie wypieki)
  • Dbanie o czystość w kawiarni m.in. sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń oraz przygotowywanie kawiarni do otwarcia i zamknięcia
  • Przestrzeganie standardów Costa i zapewnienie naszym Gościom pozytywnych wrażeń z wizyty w kawiarni

Podsumowanie

Jakiego kandydata szukamy
Centrum handlowe: Galeria Łódzka (Łódź)
Marka: COSTA COFFEE
Typ stanowiska pracy: Pracownik sklepu
Wymiar godzin: Niepełny wymiar godzin - 20 godz. tyg. i więcej
Data rozpoczęcia pracy: Natychmiast
Nazwa stanowiska pracy: Barista
Rodzaj stosunku umownego: Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Czas trwania stosunku pracy: Na czas określony
Wynagrodzenie: nie podano wynagrodzenia
Premie: tak
Benefity pozapłacowe: Rabaty na produkty firmowe, Elastyczne godziny pracy, Kupony sportowo - rekreacyjne, Opieka medyczna, Ponad 10 korzyści firmowych
Odpowiednie dla studentów: Tak
Wymagane minimalne wykształcenie: Podstawowe
Znajomość języków:
pl - Biegła znajomość
Odpowiedz