Doradca Klienta

Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
nie podano wynagrodzenia
Premie - nie
Umowa o pracę
Studenci Nie

Odpowiedz

Oferujemy

  • Umowę o pracę, na start
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa oraz system motywacyjny,
  • Pakiet szkoleń startowych,
  • Możliwość rozwijania umiejętności w zakresie doradztwa, stylizacji oraz ekspozycji,
  • Wsparcie na każdym etapie pracy,
  • Rabaty pracownicze.

Dołącz do naszego zespołu

Jakie są nasze oczekiwania

  • Doświadczenia w handlu i obsłudze Klienta
  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych oraz chęci do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy
  • Umiejętności dzielenia się wiedzą z innymi
  • Dobrej organizacji oraz zdolności do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb
  • Rozwiniętych zdolności sprzedażowych i umiejętności zarządzania biznesem z uwzględnieniem aktualnych trendów w modzie

TWOJE ZADANIA:

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi
  • Rozpoznawanie oraz kreowanie potrzeb Klientów
  • Planowanie i organizacja pracy działu zgodnie z potrzebami biznesowymi
  • Dbanie o wystrój salonu, zgodnie z standardami i wytycznymi VM
  • Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie

Podsumowanie

Jakiego kandydata szukamy
Centrum handlowe: Silesia City Center (Katowice)
Marka: PAWO
Typ stanowiska pracy: Pracownik sklepu
Wymiar godzin: Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
Data rozpoczęcia pracy: Natychmiast
Nazwa stanowiska pracy: Doradca Klienta
Rodzaj stosunku umownego: Umowa o pracę
Czas trwania stosunku pracy: Na czas nieokreślony
Wynagrodzenie: nie podano wynagrodzenia
Premie: nie
Benefity pozapłacowe: Rabaty na produkty firmowe
Odpowiednie dla studentów: Nie
Wymagane minimalne wykształcenie: Podstawowe
Znajomość języków:
Odpowiedz