Informacje dla firm

Nie jesteśmy portalem pracy

“Dzięki współpracy z PracaWCH się udało znacznie obniżyć koszty związane z publikowaniem ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych, z których obecnie w trakcie prawie całego roku wcale nie korzystamy. Ponadto oszczędność czasu jest ogromna.“ (Zdenek Spala, HR department, Hennes & Mauritz)

 

“Korzystając z usług jobsatmall.com mamy dostęp do odpowiednich kandydatów poszukujących pracę w naszych salonach. Obsługa serwisu jest przejrzysta i prosta. Dzięki jobsatmall.com zaoszczędziliśmy już sporo czasu i kosztów wydawanych na poszukiwanie odpowiednich kandydatów. Uważam, że ten profil był strzałem w 10 ! ”(Bożena Zawada , HR manager, claire's)

Ile to kosztuje

Opłata miesięczna zależy tylko od liczby sklepów, które są na portalu opublikowane. Ilość ofert ani jak długo są one publikowane nie gra roli. I właśnie tym różnimy się od serwerów reklamowych.

Możesz zacząć dodawać oferty pracy od razu, nie trzeba czekać aż do uiszczenia pierwszej opłaty miesięcznej.

Zakończenie lub przerwanie publikowania ofert pracy dzieje się również natychmiastowo.  

Dlaczego dla większości firm miesięczna opłata wydaje się być podejrzanie niska?
Ponieważ są przyzwyczajeni do portali pracy, ale my nim nie jesteśmy.

 

Cennik (2024)

nieograniczona liczba ofert, nieograniczony czas trwania

  25 +
990 PLN (220 EUR)
miesięcznie dla wszystkich sklepów
  6 - 24
550 PLN (120 EUR)
miesięcznie dla wszystkich sklepów
  1 - 5
250 PLN (55 EUR)
miesięcznie dla wszystkich sklepów

 

Kto i jak zarządza treścią

Poszczególnymi ofertami pracy, ich treścią, późniejszymi modyfikacjami i odpowiedziami na oferty całkowicie zarządza przedstawiciel marki ze swojego konta firmowego.
Zarządzanie ofertami pracy może wykonywać każda osoba, posiadająca podstawowe znajomości z zakresu obsługi komputera bez konieczności zaszkolenia.
Poszczególne oferty pracy może wprowadzać i edytować bezpośrednio sam menedżer danego sklepu (jeśli posiada takie uprawnienia).
Utworzenie i opublikowanie danej oferty pracy trwa kilka minut.
Informacjami o marce, liczbie sklepów i przypisaniu ich do centrów handlowych zarządza operator strony internetowej (chodzi o informacje stałe i tylko sporadycznie modyfikowane).

 

Jakich wyników mam się spodziewać

Portal służy najemcom CH jako całoroczny i jednolity sposób publikowania ofert pracy w swych sklepach w CH.
Cały portal, wsparcie od strony centrów handlowych oraz warunki handlowe są zbudowane tak, aby najemcy CH korzystali z portalu przez długi czas i nie musieli pamiętać o tym, czy reklama wygasa, czy jeszcze mogą dodać aktualną ofertę dla pracownika sezonowego.

 

Dlaczego tutaj znajdują się wszystkie centra handlowe z całego kraju

Im więcej CH będzie zaangażowanych, tym większy rozgłos otrzyma cały portal i tym lepszych wyników mogą najemcy CH oczekiwać.
CH bezpośrednio i przez długi czas zapewniają usługi PR dla całego portalu, ponieważ leży to również w ich interesie, by najemcy mieli jakościowy personel i dobre wyniki finansowe.
Dla najemców CH jesteśmy jedyną opcją, jak w jednolity i prosty sposób pracować z ofertami pracy w całej Polsce po cały rok.
Ponadto usługa została stworzona na podstawie rzeczywistych potrzeb najemców w celu ujednolicenia rekrutacji pracowników, więc jeszcze przed uruchomieniem portalu istniało zapotrzebowanie na tego rodzaju usługę.

 

Kogo mam pod ręką i kto mi pomoże

Portal nie działa jako skonfigurowany robot bez możliwości ingerencji człowieka, dlatego webmasterzy mają możliwość ingerowania w jego treść prawie zawsze i natychmiast. Więc nie musisz się martwić, że na wykonanie zlecenia będziesz czekał kilka godzin lub będziesz zmuszony dzwonić do administratora spoza Polski.

Nasz zespół pomoże Ci z poprawnym opublikowaniem informacji i zarządzaniem poszczególnymi ofertami pracy, którymi prędzej czy później będziesz zarządzać sam, ponieważ łatwiej już być nie może.

Na początku, kiedy dopiero zapoznajesz się z obsługą portalu i wprowadzaniem ofert, przy każdym kroku jesteśmy do Twojej dyspozycji pod mailem lub telefonem. Nie musisz się bać do nas zadzwonić nawet z powodu błahostki, z którą nie możesz sobie poradzić.

 

Chcę tylko spróbować wprowadzić ofertę

Logiczne jest, że będziesz chciał najpierw tylko wypróbować, jak łatwo wprowadzać oferty pracy i jakie właściwie portal posiada możliwości. 
Oczywiście istnieje okazja otestowania pracy z portalem. W tym przypadku zadzwoń do nas lub napisz maila a my w przeciągu 15-minutowej rozmowy telefonicznej jesteśmy w stanie otworzyć nowe konto i krok po kroku poprowadzić Cię przy tworzeniu pierwszej oferty pracy. Później można samemu próbować, co wszystko portal potrafi bez przejmowania się, czy coś zostanie opublikowane bez Twojego zezwolenia.

Osoba kontaktowa w Polsce: Aneta Raztokayova, +48(0) 784 358 402, aneta@pracawcentrumhandlowym.pl

 

Rozpocząć wprowadzanie ofert do portalu

Jeśli nie jesteś jeszcze aktywnym klientem, napisz nam nazwę swojej marki lub sklepu w CH, dla którego będziesz za pośrednictwem naszej strony internetowej poszukiwać pracowników a my natychmiast skontaktujemy się z Tobą. Oczywiście możesz do nas także zadzwonić a w ciągu dwóch godzin będziesz miał swoje oferty pracy opublikowane.

Osoba kontaktowa w Polsce: Aneta Raztokayova, +48(0) 784 358 402, aneta@pracawcentrumhandlowym.pl

Aby wyświetlić pełne dane kontaktowe firmy kliknij Kontakt
member of jobsatmall.com

WE WSPÓŁPRACY Z CENTRAMI HANDLOWYMI

Projekt jest oficjalnie wspierany przez CH jako jednolita platforma dla szukania pracowników.
Centra handlowe zapewniają ogólnokrajową i długoterminową promocję portalu.