Szukasz pracy?

Nie jesteśmy agencją

Wszyscy, którzy szukają lub oferują pracę w centrach handlowych, spotykają się w tym miejscu. Dlaczego?
Dlatego że nie jesteśmy kolejnym portalem pracy, nie jesteśmy agencją ani żadnym pośrednikiem.

Naszym zadaniem jest opracowanie jedynego portalu, poświęconego ofertom pracy w centrach handlowych (CH).
Nasza strona internetowa skupia się wyłącznie na ofertach pracy w CH w Polsce, których w chwili obecnej jest tutaj ponad 400.  

Cała treść jest dla wszystkich osób poszukujących pracy całkowicie bezpłatna.
Żadne prowizje, żadne członkostwo, nawet otwieranie konta osobistego nie jest koniecznie, aby przeglądać oferty pracy i aplikować na nie.
Firmy płacą miesięczną opłatę za to, że w jednym miejscu przez cały rok mogą ze swoimi ofertami pracy docierać do grupy docelowej osób poszukujących pracy w CH.

We wszystkich ofertach pracy, które się tutaj znajdują, można wyraźnie zobaczyć również praktyczne informacje, np. czy praca nadaje się dla studentów, czy można pracować w niepełnym wymiarze pracy, lub jakie korzyści oferuje pracodawca.

Osoby poszukujące pracy nie muszą się zadowolić tylko przeglądaniem ofert pracy, ale mają możliwość wyboru i zwrócenia się do określonego sklepu lub całej grupy sklepów (np. jeżeli wiesz, że chcesz pracować w sklepie ze sprzętem sportowym, to poprzez wypełnienie jednego formularza skontaktujesz się z wszystkimi sklepami). Następnie firmy mogą zwrócić się bezpośrednio do ciebie.

Portal jest bezpośrednio wspierany przez centra handlowe, które pragną, żeby ich najemcy mieli we swoich sklepach jakościowych pracowników.

 

ZNAJDUJESZ SIĘ NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU.

Ponad 400 sklepów handlowych, ponad 200 marek oraz niezliczone ilości ofert pracy.