25x

PUCCINI

Marka PUCCINI to firma z wieloletnią tradycją i dużym doświadczeniem. To czołowy polski producent bagażu podróżnego, torebek damskich oraz galanterii skórzanej. Katalog Puccini to kilkaset modeli wyrobów dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych i gabarytowych. To prestiżowy, najwyższej jakości towar, do produkcji którego firma wykorzystuje wyjątkowo trwałe i eleganckie materiały. 

POWSTANIE FIRMY PUCCINI


Firma powstała w 1996 roku z inicjatywy Państwa Izabeli i Mirosława Kozina. I choć dziś, ta z początku mała firma, jest dużym przedsiębiorstwem, to nadal pielęgnuje tradycje i rodzinną atmosferę.

Inspiracją założycieli firmy oraz projektantów kolekcji były i są podróże. Doświadczenia własne oraz innych podróżnych, a także obserwacja trendów w modzie, sprawiły że PUCCINI od lat oddaje w ręce Klientów funkcjonalne i eleganckie produkty. Proponowane kolekcje przeznaczone są dla Klientów o różnorodnych upodobaniach. Urozmaicone wzornictwo, perfekcja wykonania oraz wysmakowany styl sprawiają, że produkty Puccini są doceniane przez miliony użytkowników już od dwudziestu lat. Gdziekolwiek jesteś - miej ze sobą produkty PUCCINI.

SALONY STACJONARNE

Dzięki dobrze rozwiniętej sieci kilkuset Partnerów Handlowych, produkty Puccini dostępne są na terenie całego kraju oraz za granicą (Niemcy, Anglia, Szwajcaria, Ukraina, Czechy). W Polsce można je kupić w ponad dwudziestu salonach firmowych. Pierwszy sklep powstał w lutym 2007 roku w Złotych Tarasach w Warszawie. Kolejne lata to sukcesywne otwieranie kolejnych salonów. Obecnie jest już ich dwadzieścia pięć, a znajdują się, poza Warszawą także m.in. we Wrocławiu, Szczecinie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach czy Gdańsku.


Lista wszystkich ofert pracy
Brak ofert pracy
DZIŚ 24. 06. 2024

 MOŻESZ WYBIERAĆ SPOŚRÓD 919 STANOWISK PRACY

W 609 CENTRACH HANDLOWYCH I PARKACH HANDLOWYCH W POLSCE