25x

STARBUCKS

Spodziewaj się więcej niż kawy

Od samego początku Starbucks był firmą innego rodzaju. Taką, która nie tylko celebrowała kawę i bogatą tradycję, ale także dawała poczucie przynależności. Jesteśmy nie tylko pasjonatami kawy, ale także wszystkiego, co wiąże się z pełnym i satysfakcjonującym doświadczeniem w kawiarni.
Jesteśmy miejscem spotkań sąsiedzkich, częścią codziennej rutyny - i nie moglibyśmy być bardziej z tego zadowoleni.

Poznaj nas, a zobaczysz: jesteśmy czymś więcej niż tym, co parzymy. Dbamy o to, aby wszystko, co robimy, odbywało się przez pryzmat ludzkości - od naszego zaangażowania w kawę najwyższej jakości na świecie, po sposób, w jaki współpracujemy z naszymi klientami i społecznościami w celu odpowiedzialnego prowadzenia działalności.Każdego dnia idziemy do pracy, mając nadzieję na osiągnięcie dwóch rzeczy: dzielenia się wspaniałą kawą z naszymi przyjaciółmi i pomagania naszym lokalnym społecznościom!

Dzieje się to miliony razy w ciągu tygodnia - to wyjątkowe połączenie, które zachodzi między baristą Starbucks a gościem - kubek, który przeszedł przez ladę, uśmiech, interakcja… to nawiązana relacja. Zapewniamy, że wszystkiemu, co robimy, przyświeca budowanie relacji - zaangażowania w dostarczanie kawy najwyższej jakości na świecie, po sposób, w jaki współpracujemy z naszymi gośćmi i społecznościami.


Lista wszystkich ofert pracy
Brak ofert pracy

BEZ REKLAM I NIEODPŁATNIE DLA SZUKAJĄCYCH PRACY.

Funkcjonujemy jako ogólnopolska inteligentna tablica ogłoszeń, gdzie sklepy w CH poszukują swoich pracowników.