70x

VENEZIA

Elegancja, klasyka, minimalizm, wyrafinowane dodatki i oryginalność – to tylko kilka określeń, którymi można opisać produkty marki VENEZIA.

Nasze kolekcje powstają ze szczególną dbałością o najmniejsze detale. Łączymy najnowsze, światowe trendy z wyjątkową jakością skór i materiałów. Różnorodność modeli sprawia, że ubierają się u nas całe pokolenia bez względu na gust, czy styl życia.

VENEZIA już od ponad 20 lat oferuje najmodniejsze obuwie, torby, kurtki i dodatki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nasze produkty znajdziesz w sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce oraz w sklepie internetowym, który pozwala Ci na wygodne zakupy bez wychodzenia z domu.

Nasz zespół to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania kolekcji. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwego modelu, czy rozmiaru. Z nami wykreujesz swój niepowtarzalny styl. Odkryjesz prawdziwe znaczenie słowa komfort. Odnajdziesz i pokażesz siebie na nowo.

Witamy w świecie VENEZIA


Lista wszystkich ofert pracy
Brak ofert pracy
DZIŚ 24. 06. 2024

 MOŻESZ WYBIERAĆ SPOŚRÓD 919 STANOWISK PRACY

W 609 CENTRACH HANDLOWYCH I PARKACH HANDLOWYCH W POLSCE