Doradca Klienta

Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
3 900 - 4 500 zł za miesiąc
Premie - nie
Umowa o pracę
Studenci Nie

Odpowiedz

Oferujemy

  • jasne ścieżki rozwoju stanowiskowego,
  • atrakcyjny system premiowy oraz bonusy na produkty firmowe,
  • bogaty pakiet szkoleniowy stanowiący realne wsparcie,
  • unikatową kulturę i atmosferę oraz pracę z ludźmi zaangażowanymi w rozwój marki.

    Twoje obowiązki:

  • aktywna sprzedaż oraz profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • dbałość o bardzo dobry wizerunek, funkcjonowanie i wystrój Salonu,
  • budowanie trwałych relacji na naszymi Klientami.

Jakie są nasze oczekiwania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • życzliwość innym, uczciwości i uśmiech na co dzień,
  • ambicja i nastawienia na wspólne osiąganie sukcesów,
  • dążenie do nieustannego podnoszenia swoich kompetencji

Podsumowanie

Jakiego kandydata szukamy
Centrum handlowe: Wola Park (Warszawa)
Marka: CHANGE LINGERIE
Typ stanowiska pracy: Pracownik sklepu
Wymiar godzin: Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
Data rozpoczęcia pracy: Natychmiast
Nazwa stanowiska pracy: Doradca Klienta
Rodzaj stosunku umownego: Umowa o pracę
Czas trwania stosunku pracy: Na czas określony
Wynagrodzenie: 3 900 - 4 500 zł za miesiąc
Premie: nie
Benefity pozapłacowe: Rabaty na produkty firmowe, Elastyczne godziny pracy, Opieka medyczna
Odpowiednie dla studentów: Nie
Wymagane minimalne wykształcenie: Podstawowe
Znajomość języków:
Odpowiedz