Junior Barista Dworzec Poznań - rekrutacja prowadzona dla Ajenta

Niepełny wymiar godzin - 20 godz. tyg. i mniej
nie podano wynagrodzenia
Premie - nie
Umowa zlecenie
Studenci Tak

Odpowiedz

Oferujemy

REKRUTACJA PROWADZONA DLA AJENTA KAWIARNI COSTA W Poznaniu

  1. Dworcowa 2, Poznań 61-896

Twój zakres obowiązków

  • Przyjazna obsługa naszych Gości i aktywna sprzedaż produktów
  • Przygotowywanie kaw i pozostałych produktów dostępnych w naszych kawiarniach (kanapki, sałatki, jogurty, słodkie wypieki)
  • Dbanie o czystość w kawiarni, m.in. sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń oraz przygotowanie kawiarni do otwarcia i zamknięcia
  • Przestrzeganie standardów Costa i zapewnienie naszym Gościom pozytywnych wrażeń z wizyty w kawiarni
  • Wykonywanie zadań powierzonych przez pracodawcę

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Premia za tajemniczego gościa uzależniona od wyniku
  • Zniżkę na nasze produkty, a jest w czym wybierać
  • Elastyczny grafik, który połączysz ze swoimi zajęciami
  • Szkolenia, które od początku wprowadzą Cię w świat kawy
  • Możliwości rozwoju
  • Możliwość wykupienia pakietu Medicover

Jakie są nasze oczekiwania

  • Chęć do pracy w kawiarni
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi – z gościem i zespołem
  • Gotowość do współpracy w elastycznych godzinach – w systemie zmianowym, we wczesnych godzinach porannych (od 4 rano), późnych wieczornych lub w weekendy
  • Chęć do nauki i pozyskiwania nowej wiedzy – o kawie, naszych produktach oraz standardach
  • Badania sanitarno - epidemiologiczne

Podsumowanie

Jakiego kandydata szukamy
Centrum handlowe: Avenida (Poznań)
Marka: COSTA COFFEE
Typ stanowiska pracy: Pracownik sklepu
Wymiar godzin: Niepełny wymiar godzin - 20 godz. tyg. i mniej
Data rozpoczęcia pracy: Natychmiast
Nazwa stanowiska pracy: Junior Barista Dworzec Poznań - rekrutacja prowadzona dla Ajenta
Rodzaj stosunku umownego: Umowa zlecenie
Czas trwania stosunku pracy: Na czas określony
Wynagrodzenie: nie podano wynagrodzenia
Premie: nie
Benefity pozapłacowe: Elastyczne godziny pracy, Opieka medyczna, Poczęstunek w miejscu pracy, Korzyści finansowe
Odpowiednie dla studentów: Tak
Wymagane minimalne wykształcenie: Podstawowe
Znajomość języków:
Odpowiedz