Kasjer-Sprzedawca Sklepu Dealz - Głogów (pomoc świąteczna)

Niepełny wymiar godzin - 20 godz. tyg. i mniej
nie podano wynagrodzenia
Premie - nie
Umowa zlecenie
Studenci Nie

Odpowiedz

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na czas
    • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
    • Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • Pracę w przyjaznym zespole

*Pracę w miesiącach listopad- styczeń

Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca się częścią naszego wspólnego sukcesu!

Jakie są nasze oczekiwania

Umiejętności współpracy
• Zaangażowania
• Brak przeciwwskazań do pracy w sklepie
• Odpowiedzialność
• Entuzjazm

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kasy fiskalnej
    • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami
    • Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży, i w magazynie

Podsumowanie

Jakiego kandydata szukamy
Centrum handlowe: Multibox Głogów (Głogów)
Marka: DEALZ
Typ stanowiska pracy: Pracownik tymczasowy
Wymiar godzin: Niepełny wymiar godzin - 20 godz. tyg. i mniej
Data rozpoczęcia pracy: Natychmiast
Nazwa stanowiska pracy: Kasjer-Sprzedawca Sklepu Dealz - Głogów (pomoc świąteczna)
Rodzaj stosunku umownego: Umowa zlecenie
Czas trwania stosunku pracy: Na czas określony
Wynagrodzenie: nie podano wynagrodzenia
Premie: nie
Benefity pozapłacowe:
Odpowiednie dla studentów: Nie
Wymagane minimalne wykształcenie: Podstawowe
Znajomość języków:
Odpowiedz