Kasjer-Sprzedawca Sklepu Dealz - Częstochowa, ul. Niepodległości 29 (Pomoc Świąteczna)

Niepełny wymiar godzin - 20 godz. tyg. i mniej
nie podano wynagrodzenia
Premie - nie
Umowa zlecenie
Studenci Nie

Odpowiedz

Oferujemy

 Gwarantujemy umowę zlecenia
• Wynagrodzenie na czas
• Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
• Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Pracę w przyjaznym zespole

*Pracę w miesiącach listopad- styczeń

Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca się częścią naszego wspólnego sukcesu

Jakie są nasze oczekiwania

*Umiejętność współpracy

  • Zaangażowania
    • Brak przeciwwskazań do pracy w sklepie
    • Odpowiedzialność
    • Entuzjazm
  • Twój zakres obowiązków

    • Obsługa kasy fiskalnej
      • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami
      • Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży, i w magazynie

Podsumowanie

Jakiego kandydata szukamy
Centrum handlowe: Vendo Park Częstochowa (Częstochowa)
Marka: DEALZ
Typ stanowiska pracy: Pracownik tymczasowy
Wymiar godzin: Niepełny wymiar godzin - 20 godz. tyg. i mniej
Data rozpoczęcia pracy: Natychmiast
Nazwa stanowiska pracy: Kasjer-Sprzedawca Sklepu Dealz - Częstochowa, ul. Niepodległości 29 (Pomoc Świąteczna)
Rodzaj stosunku umownego: Umowa zlecenie
Czas trwania stosunku pracy: Na czas określony
Wynagrodzenie: nie podano wynagrodzenia
Premie: nie
Benefity pozapłacowe:
Odpowiednie dla studentów: Nie
Wymagane minimalne wykształcenie: Podstawowe
Znajomość języków:
Odpowiedz