Zastępca Kierownika Lodziarnio-Kawiarni Grycan (C.H. Alfa)

Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
nie podano wynagrodzenia
Premie - nie
Umowa o pracę
Studenci Tak

Odpowiedz

Oferujemy

Do naszej Lodziarnio-Kawiarni w C.H. Alfa w Gdańsku poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Zastępcy Kierownika Lodziarnio-Kawiarni

 Zakres obowiązków:

  • realizowanie celów sprzedażowych Lodziarnio-Kawiarni z wykorzystaniem dostępnej oferty produktowej i narzędzi
  • organizacja pracy zespołu, wyznaczanie zadań poszczególnym pracownikom na zmianie
  • wdrażanie nowych pracowników i rozwój ich umiejętności
  • nadzór nad produkcją w punkcie (zakupy surowców, dbanie o jakość, rozliczenie produkcji)
  • zamykanie punktu, rozliczanie dziennej sprzedaży, raportowanie.

Jakie są nasze oczekiwania

 Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku
  • umiejętności zarządzania zespołem pracowników
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy z klientem
  • zaangażowanie, uśmiech i pozytywne nastawienie
  • badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
  • benefity m.in. dofinasowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Pracowniczy Program Emerytalny
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • zniżki na pyszne produkty
  • możliwości rozwoju
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Podsumowanie

Jakiego kandydata szukamy
Centrum handlowe: Alfa Centrum Gdańsk (Gdańsk)
Marka: GRYCAN
Typ stanowiska pracy: Kierownik zespołu
Wymiar godzin: Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
Data rozpoczęcia pracy: Natychmiast
Nazwa stanowiska pracy: Zastępca Kierownika Lodziarnio-Kawiarni Grycan (C.H. Alfa)
Rodzaj stosunku umownego: Umowa o pracę
Czas trwania stosunku pracy: Na czas określony
Wynagrodzenie: nie podano wynagrodzenia
Premie: nie
Benefity pozapłacowe: Rabaty na produkty firmowe, Kupony sportowo - rekreacyjne
Odpowiednie dla studentów: Tak
Wymagane minimalne wykształcenie: Podstawowe
Znajomość języków:
pl - Język ojczysty
Odpowiedz