Magazynier-pracownik fizyczny

Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
nie podano wynagrodzenia
Premie - tak
Umowa o pracę
Studenci Tak

Odpowiedz

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zaplanowany proces wdrożenia do organizacji
  • Kartę Sportową oraz Opiekę Medyczną - na preferencyjnych warunkach
  • Rabat pracowniczy 20% - na produkty z naszej oferty
  • Udział w eventach
  • Bony świąteczne
  • Nagrodę za polecenie pracownika
  • Premię miesięczną

Jakie są nasze oczekiwania

  • Sprawności w organizowaniu swoich zadań
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawa jazdy kat.B
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Twój zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek towarów dostarczonych do magazynu
  • Rozmieszczenie towaru na terenie magazynu i sklepu
  • Utrzymanie porządku w magazynie
  • Udział w inwentaryzacjach okresowych i rocznych
  • Dbałość o utrzymanie zgodności stanów informatycznych z fizycznymi

Podsumowanie

Jakiego kandydata szukamy
Centrum handlowe: Auchan Komorniki Shopping Centre (Komorniki)
Marka: KOMFORT
Typ stanowiska pracy: Pracownik sklepu
Wymiar godzin: Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
Data rozpoczęcia pracy: Natychmiast
Nazwa stanowiska pracy: Magazynier-pracownik fizyczny
Rodzaj stosunku umownego: Umowa o pracę
Czas trwania stosunku pracy: Na czas określony
Wynagrodzenie: nie podano wynagrodzenia
Premie: tak
Benefity pozapłacowe: Imprezy firmowe, Rabaty na produkty firmowe, Kupony sportowo - rekreacyjne, Opieka medyczna, Korzyści finansowe
Odpowiednie dla studentów: Tak
Wymagane minimalne wykształcenie: Podstawowe
Znajomość języków:
Odpowiedz