Visual Merchandiser

Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
nie podano wynagrodzenia
Premie - tak
Umowa o pracę
Studenci Nie

Odpowiedz

Oferujemy

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalne
  • Kawa / herbata
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz premii
  • Wsparcie zgranego Zespołu
  • Grafik dopasowywany do Twoich potrzeb
  • Opieka medyczna w Lux Med na preferencyjnych warunkach
  • Profesjonalne szkolenia firmowe i możliwość rozwoju
  • Dostęp do platformy do nauki jezyków obcych
  • 35% rabatu na ulubione marki zamawiając online
  • 40% rabatu na produkty Medicine w Salonach stacjonarnych

Jakie są nasze oczekiwania

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za atrakcyjną ekspozycję, zgodną ze standardami Medicine
  • Dbałość, by ubrania były zawsze dostępne dla Klientów
  • Śledzenie trendów VM i prowadzenie szkolenia dla zespołu
  • Dzielenie się z Klientami wiedzą na temat produktów i kolekcji specjalnych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku VM
  • Pasjonowanie się modą i znajomość aktualnych trendów
  • Kreatywność i wysoko rozwinięte poczucie estetyki
  • Świetna organizacja pracy własnej i współpracowników

Podsumowanie

Jakiego kandydata szukamy
Centrum handlowe: Factory Kraków (Kraków)
Marka: MEDICINE
Typ stanowiska pracy: Pracownik sklepu
Wymiar godzin: Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
Data rozpoczęcia pracy: Natychmiast
Nazwa stanowiska pracy: Visual Merchandiser
Rodzaj stosunku umownego: Umowa o pracę
Czas trwania stosunku pracy: Na czas określony
Wynagrodzenie: nie podano wynagrodzenia
Premie: tak
Benefity pozapłacowe: Rabaty na produkty firmowe, Elastyczne godziny pracy, Kupony sportowo - rekreacyjne
Odpowiednie dla studentów: Nie
Wymagane minimalne wykształcenie: Podstawowe
Znajomość języków:
pl - Język ojczysty
en - Mile widziany
Odpowiedz