Sprzedawca/kasjer 40h - Sports Direct-Blue City, 24.8zł/godz

Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
24,8 - 24,8 zł za godzinę
Premie - nie
Umowa o pracę
Studenci Nie

Odpowiedz

Oferujemy

Firma Sports Direct należąca do Frasers Group zaczynała jako mały sklep sportowy w Anglii, a następnie stała się globalną potęgą handlu detalicznego, mieszczącą wszystkie główne marki sportowe, rekreacyjne i luksusowej mody w naszej licznej kolekcji. Wierzymy, że im wyższe ryzyko, tym większa nagroda. Nigdy nie baliśmy się podążać naprzód i zmieniać sposób, w jaki działa branża detaliczna, dywersyfikując nasze portfolio i podnosząc jakość naszych sklepów. Nie chcemy osiąść na laurach – nie ma czasu na zwątpienie.

Część naszego sukcesu zawdzięczamy naszym dynamicznym, przedsiębiorczym i pełnym pasji pracownikom, a wraz z rozwojem pojawia się okazja, dlatego poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca/kasjer, aby dołączyła do nas w budowaniu przyszłości i dzieleniu się naszym sukcesem w całej Europie!

Jakie są nasze oczekiwania

Opis stanowiska:
•        Aktywna praca na rzecz poprawy wydajności sklepu poprzez maksymalizację sprzedaży
•        Wspieranie kultury i wartości naszej firmy jako ambasador Sports Direct
•        Przekraczanie oczekiwań klientów, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta
•        Wydajne przetwarzanie dostaw i realizacja codziennych procesów w sklepie
•        Utrzymywanie standardu sklepu

Profil pracownika:
•        Niezawodny i elastyczny na potrzeby sklepu
•        Odpowiedzialny i godny zaufania
•        Pasjonat pracy w handlu detalicznym
•        Komunikatywny i dobrze zorganizowany

Dodatkowe informacje
Taka okazja w Sports Direct jest tylko dla odważnych.
Potencjał jest ogromny, a doświadczenie niezrównane. Aby móc to w pełni wykorzystać, musisz żyć i kierować się naszymi zasadami:
Myśl bez ograniczeń i włącz w to zespół
Odkryjesz możliwe w niemożliwym
Bądź odpowiedzialny i pewny siebie
Bądź dumny z tego, co robisz, kieruj się pewnością siebie, ale nie arogancją. Bądź odpowiedzialny za swoje decyzje.
Nie wahaj się
Nie ma tu miejsca na limity i ograniczenia. To od Ciebie zależy jak potoczy się Twoja kariera!

Co oferujemy:
•        Praca w pełnym wymiarze etatu ( 40 godzin tygodniowo)
•        Umowę o pracę
•        24.80PLN brutto za godzinę i elastyczny grafik
•        Premie za sprzedaż produktów premiowanych
•        20% zniżki pracownicze
•        Dla najlepszych, wielka szansa rozwoju
•        Praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

•        Pakiet opieki Medycznej Medicover

•        Dofinansowanie to Multisport Cards

Podsumowanie

Jakiego kandydata szukamy
Centrum handlowe: Millenium Hall (Rzeszów)
Marka: SPORTS DIRECT
Typ stanowiska pracy: Pracownik sklepu
Wymiar godzin: Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
Data rozpoczęcia pracy: Natychmiast
Nazwa stanowiska pracy: Sprzedawca/kasjer 40h - Sports Direct-Blue City, 24.8zł/godz
Rodzaj stosunku umownego: Umowa o pracę
Czas trwania stosunku pracy: Na czas nieokreślony
Wynagrodzenie: 24,8 - 24,8 zł za godzinę
Premie: nie
Benefity pozapłacowe: Rabaty na produkty firmowe, Kupony sportowo - rekreacyjne, Opieka medyczna, Urlop powyżej 4 tygodni
Odpowiednie dla studentów: Nie
Wymagane minimalne wykształcenie: Podstawowe
Znajomość języków:
pl - Przynajmniej podstawowa znajomość
Odpowiedz