Doradca klienta

Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
nie podano wynagrodzenia
Premie - sprzedażowe, konkursy, stażowe
Umowa o pracę
Studenci Tak

Odpowiedz

Oferujemy

Jesteś miłośnikiem zwierząt i pragniesz zdobywać nowe umiejętności? Interesuje Cię praca w jednej z największych sieci marketów zoologicznych w Polsce?
Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu.

Zachęcamy do aplikowania osoby ambitne i sumienne. Dajemy szerokie możliwości awansu w strukturach firmy. Masz predyspozycje asystenckie lub kierownicze? Ta praca będzie dla Ciebie.

NASZA OFERTA:

- zatrudnienie w stabilnej firmie  na podstawie umowy o pracę

- praca w miłej atmosferze wśród ludzi z pasją

- szkolenia przygotowujące do wykonywania powierzonych zadań

- wynagrodzenie podstawowe plus premie i dodatki

- aktywny rozwój zawodowy poprzez udział w interesujących szkoleniach

- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz pakietu sportowego

- zniżki pracownicze na zakupy zoologiczne

Jakie są nasze oczekiwania

TWOJE ZADANIA:

- przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w sklepie

- zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

- aktywny udział w procesie sprzedaży

- dbanie o estetykę oraz ekspozycję towarów

Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonewj przez firmę Zoo Karina Karina Wojtyłko (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”

Podsumowanie

Jakiego kandydata szukamy
Centrum handlowe: Port Rumia Shopping Centre Auchan (Rumia)
Marka: Zoo Karina
Typ stanowiska pracy: Pracownik sklepu
Wymiar godzin: Pełny wymiar godzin (ok. 168 godz. mies.)
Data rozpoczęcia pracy: Natychmiast
Nazwa stanowiska pracy: Doradca klienta
Rodzaj stosunku umownego: Umowa o pracę
Czas trwania stosunku pracy: Na czas nieokreślony
Wynagrodzenie: nie podano wynagrodzenia
Premie: sprzedażowe, konkursy, stażowe
Benefity pozapłacowe: Rabaty na produkty firmowe, Korzyści finansowe
Odpowiednie dla studentów: Tak
Wymagane minimalne wykształcenie: Średnie
Znajomość języków:
Odpowiedz